Přeskočit na hlavní obsah

WELEDA Tonující balzám na rty

Ahoj všem! :)) Dnes se spolu podíváme na zub novince od přírodní značky Weleda. Je tím tonující balzám na rty. 


Se značkou Weleda nemám příliš zkušeností, ale tento balzám mě zaujal hned jak jsem ho zahlédla na internetu.

Oficiální popis 

nující balzám na rty rose poskytuje rtům jemnou přírodní ochranu, zanechává je krásně vyživené s jemným růžovým nádechem a decentním leskem. Díky obsahu jojobového oleje a bambuckého másla spolehlivě chrání a vyživuje citlivou pokožku rtů. Balzám nezakrývá přirozenou barvu rtů, podtrhuje jejich autentickou krásu a nechá vyniknout Váš individuální půvab.

Jak to vidím já? 

Balzám je dostupný ve třech odstínech (rose, nude a berry red). Já jsem si pořídila odstín rose.
Začneme balením je celkem pěkné, pevné. Aplikátor je jakoby zkosený a aplikace balzámu je bezproblémová, zrcátko není v postatě potřeba :).
Konzistence balzámu je moc přijemná, lehká a nelepí.


Hydratuje celkem pěkně, ale není to nic z čeho bych se posadila na zadek.
Co se výdrže týče, je spíš slabší, ale to jsem čekala. Na rtech dá tak hodinku až dvě, poté se musí znovu aplikovat :) Pití ani jídlo nepřežije..
Na balzámku mi trochu vadí vůně. Malinko tam citím růže (to by mi až tak nevadilo), ale je v tom citit ještě něco, co nedokážu popsat. Avšak vůně se dá přežít a už sem si na ní zvykla...🐽
Ovšem, co mě nadchlo je lehký růžový nádech balzámu, který dělá rty jakoby šťavnaté a přirozeně hezké 💋. Lakájí mě i další verze 😀.


Balzám je veganský a neobsahuje žádné škodlivé složky jako např. parfemaci, barviva, syntetické konzervanty,...

Složení: Ricinový olej, Olivový olej, Jojobový olej, Vosk ze semen slunečnice, Hydrogenovaný ricinový olej, Polyglyceryl-2-dipolyhydroxystearát, Bambucké máslo, Slída (Cl 77019), Oxid titaničitý (Cl 77891), Oxidy železa (Cl 77491), Vůně*, Citronelol*, Benzyl Alkohol*, Geraniol*, Eugenol*, Farnesol*.
*z přírodních éterických olejů
Balení obsahuje 10 ml produktu a cena je 199 Kč. 

Na závěr bych řekla, že mohu tento produkt jen doporučit a určitě bych si pořídila další balení... a musím říct, že mě lákají další produkty od značky Weleda 🌸🌺.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

NÁKUPY - KVĚTEN 2017 (Drogerka, Nars, Tally Wejl, TianDe,..)

Krásný den všem, dnes tu máme již tradiční měsíční nákupy. No, snažila sem se to tento měsíc trochu omezit :D. Můžete posoudit, jak se mi to povedlo či nepovedlo... Vezmeme to od nákupů v drogérce. V dmku jsem pořídila novou  pěnu do koupele od značky Balea . Tato je s vůni malin a voní opravdu nádherně!  A další novinku, kterou jsem pořídila je  lak na nehty 💅 od  Trend It Up v odstínu 020 . Nádherná, pastelově modrá barvička. Dále jsem v dmku pořídila tento náádherný stín. Taktéž od Trend It Up  v odstínu 040 . Na fotce odstín moc nevynikl. Ve skutečnosti je to nádherná světlá lila se stříbrnými odlesky. Potřebovala jsem nějaký nový ryschlesnoucí topcoat. Taky nesnášíte dlouhé čekání než vám zaschne lak?  V Tetě jsem tedy pořídila dva topcoaty. Jeden od Miss Sporty , který jsem už měla a byl celkem fajn. A druhý od značky Flormar , který jsem také již párkrát zkoušela a je taky celkem dobrý. Ale upřímně v nich ne...

Huda Beauty Desert Dusk Palette - PRVNÍ DOJMY

Hezký den, taak jsem tu po dlouhé odmlce s novým článkem. Nebudu to zbytečně okecávat a hned se pustíme na téma dnešního článku. V dnešním postu vám chci představit velmi populární palektu od ještě populárnější značky Huda Beauty. Paletka nese název Desert Dusk. O této paletce toho bylo spoustu řečeno a panoval kolem ní velký boom at už na instagramu či na youtube. Já jsem si paletku rozbalila pod vánočním stromečkem, ale nebylo to pro mě žádné překvápko, protože jsem si ji sama vybrala. Tento článek prosím neberte jako plnohodnotnou recenzi, ale spíše první dojmy. Protože paletku ještě nemám stoprocentně vyzkoušenou.  Paletka vám dorazí zabalená v papírové krabičce. Již samotná krabička je hezky propracovaná a moc se mi líbí. Samotný design paletky vypadá velmi luxusně a je opravdu propracovaný. Paletka má "měnící" efekt a na obalu je samotná Huda Kattan (zakladatelka Huda Beauty). Zavírání je na magnet, což určitě oceňuji. Paletka obsahuje 1...

♥Oblíbenci za BŘEZEN♥

Krásný den všem :), dnes jsem tu s článkem, kde vám ukáži všechny oblíbence za předchozí měsíc, tedy za březen. A co, že jsem si to oblíbila? Začla bych pečující kosmetikou, kde jsem si oblíbila hned dva produkty od české přírodní kosmetiky Saloos . První věcí je Květinová pleťová voda Lemon Tea Tree . Tento produkt jsem si za poslední dobu oblíbila snad ze všeho nejvíc. Má krásnou, svěží vůni, Já v ní cítim hlavně vůni citronu. Používám jí každé ráno po vyčištění pleti a večer taktéž po vyčištění pleti. Krásně pleť osvěží a zklidní. Tyto pleťové vody mají ve více variantách, takže až tuhle dopoužívám tak určitě zkusím nějakou jinou! :)  Druhým produktem od Saloosu je Hydrofilní odličovací olej Lemon Tea Tree . Vůně je podobná jako u pleťové vody...jen voní jakoby po tom oleji (nevím, jak tu vůní popsat). Vůně je tedy vcelku přijemná. Olej odličuje moc hezky. Nevím jaký je na odličovaní očních partií, protože tam já raději používám odličovače určené na odličování očí. Al...