Přeskočit na hlavní obsah

Huda Beauty Desert Dusk Palette - PRVNÍ DOJMY

Hezký den, taak jsem tu po dlouhé odmlce s novým článkem. Nebudu to zbytečně okecávat a hned se pustíme na téma dnešního článku. V dnešním postu vám chci představit velmi populární palektu od ještě populárnější značky Huda Beauty. Paletka nese název Desert Dusk. O této paletce toho bylo spoustu řečeno a panoval kolem ní velký boom at už na instagramu či na youtube. Já jsem si paletku rozbalila pod vánočním stromečkem, ale nebylo to pro mě žádné překvápko, protože jsem si ji sama vybrala.
Tento článek prosím neberte jako plnohodnotnou recenzi, ale spíše první dojmy. Protože paletku ještě nemám stoprocentně vyzkoušenou. 


Paletka vám dorazí zabalená v papírové krabičce. Již samotná krabička je hezky propracovaná a moc se mi líbí.


Samotný design paletky vypadá velmi luxusně a je opravdu propracovaný. Paletka má "měnící" efekt a na obalu je samotná Huda Kattan (zakladatelka Huda Beauty). Zavírání je na magnet, což určitě oceňuji.
Paletka obsahuje 18 stínů. Obsahuje spoustu unikátních odstínů a musím říct, že ve většině případů doma žádný podobný odstín nemám. Mě na první pohled padly do oka odstíny Twilight, Cosmo a Retrograde (ano, jsem straka :D). Co se mi také na paletce líbí, jsou názvy odstínů. 
Paletka také obsahuje dostatečně velké zrcátko, které vám dorazí mega naleštěné..:D Ovšem mínusem je, že zrcátko padá, takže je třeba ho něčím o něco opřít nebo držet v ruce (což já nedělám, protože mě z toho po chvíli bolí ruka :D)

A jak je na tom samotná kvalita stínů? 

Musím říct, že některé stíny ( Desert Sand, Musk, Amethyst) mě zklamaly pigmentací a po tom, co jsem viděla swatche na internetu jsem čekala trochu víc. Také musím říct, že matné stíny jsou poměrně suché, ale to je problém asi většiny paletek a stínů. Paletka se mi nezdá niják extra prášivá, ale některé efektové stíny, které jsou složeny hlavně ze třpytek (Cosmo, Celestial) by mohly během dne a při aplikaci opadávat pod oko. Řešením je dělat makeup až po aplikaci (což běžně nedělám) nebo odstranit opadané třpytky pomocí lepící pásky. Pomoci vám může i lepivá podkladová báze nebo speciální báze pod glitry. Důležité také je při aplikaci stíny "vtlačovat" a použít na aplikaci syntetický štětec nebo prst.


Dostáváme se k samotných swatchům. Všechny jsou na první čárnutí a stíny jsem nevrstvila. Pokusím se vám ve zkratce popsat jednotlivé odstíny. 
A začínám stínem zprava..←←
Desert Sand - klasická tělová barva, ideální pod obočí nebo na sjednocení víčka, matná
Musk - střední hnědá s šedým podtonem, ideální jako přechodová barva, matná
Eden - matná, středně broskvová
Amber - tmavší, červeno hnědá, matná barva
Blood Moon - metalická,cihlová barva 
Oud - teplá, tmavě hnědá, matná
Celestial - hodně třpytivá zlatá s růžovými odlesky
Nefertiti - metalická zlatá
Twilight - metalická fialová s modrými odlesky
Amethyst - matná, tmavší fialová, vidíte, že na první čárnutí nic moc, ale dá se v pohodě navrstvit 


Royal - fialovo vínová barvička, třpytivá
Retrograde - efektový, měňavý stín, který na fotce vůbec nevynikl, ale v reálu háže nádherné fialové, zelené a modré odlesky
Cashmere - champagne, lesklá barva
Angelic - rose gold, třpytivá barva
Cosmo - tento odstín jsou v podstatě jen slisované třpytky, obsahuje zlaté, vínové a měděné třpytečky
Turkish Delight - vínovo červená, metalická barva 
Saffron - matná červená
Blazing - matná oranžová

Cena paletky je 1750 Kč a kupovala jsem ji na eshopu Sephory. Musím říct, že přestože je paletka opravdu drahá tak koupě nelituji. A ač mě některé odstíny trochu zklamaly, jsem opravdu ráda, že paletku vlastním. Jak jsem již napsala, paletka obsahuje spoustu unikátních odstínů se kterými se dá opravdu pohrát a stíny se mezi sebou skvěle kombinují. 

Takže závěrem mohu říct, že na první omak se mi paletka moc líbí a pokud se vám líbí složení barev a jsou pro vás využitelné určitě myslím, že nebudete litovat!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

♥Dubnové NÁKUPY♥ (drogerie, Gate, casnaboty, knihy,..)

Krásný den všem!

V dnešním článku bych vám ráda ukázala, co všechno jsem si pořídila za minulý měsíc. Říkala jsem si, že vám tu nebudu ukazovat pouze kosmetiku, ale i jiné věci...mám tu např. nějaké nové botičky a tak. Tak se rovnou vrhneme na to :))

V Tetě jsem pokoupila nějaké věci, které byli ve slevě. Dvoufázový odličovač od Mixi a rovnou dva od Nivei. Dále jsem vzala novinkutělové mléko od Dove ve verzi Nourishing Secret a musím říct, že voní fakt úžasně a zamilovala jsem si ho💗! Dále jsem vzala dva novélaky 5 Day Stay od Dermacolu a vybrala jsem odstíny02 Sugar Sweet a 09 Candy Shop. A dvě řasenky (jednu pro mamku) od Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythis Mascara a už teď můžu říct, že jsem si jí zamilovala! Za mě je to opravdu kup roku a určitě vyzkouším další řasenky od Miss Sporty.  Dále jsem v jednom obchůdku u nás koupila tuhle roztomilou svíčku se sovičkama od firmy Bartek Candles. Voní úplně úžasně, ale trochu se obávám, že po zápálení vonět nebude...no aspoň hezky vypad…

NÁKUPY - KVĚTEN 2017 (Drogerka, Nars, Tally Wejl, TianDe,..)

Krásný den všem,
dnes tu máme již tradiční měsíční nákupy. No, snažila sem se to tento měsíc trochu omezit :D. Můžete posoudit, jak se mi to povedlo či nepovedlo...
Vezmeme to od nákupů v drogérce.


V dmku jsem pořídila novou pěnu do koupele od značky Balea. Tato je s vůni malin a voní opravdu nádherně!  A další novinku, kterou jsem pořídila je lak na nehty💅 od Trend It Up v odstínu 020. Nádherná, pastelově modrá barvička.


Dále jsem v dmku pořídila tento náádherný stín. Taktéž od Trend It Up v odstínu 040. Na fotce odstín moc nevynikl. Ve skutečnosti je to nádherná světlá lila se stříbrnými odlesky.

Potřebovala jsem nějaký nový ryschlesnoucí topcoat. Taky nesnášíte dlouhé čekání než vám zaschne lak?  V Tetě jsem tedy pořídila dva topcoaty. Jeden od Miss Sporty, který jsem už měla a byl celkem fajn. A druhý od značky Flormar, který jsem také již párkrát zkoušela a je taky celkem dobrý. Ale upřímně v nich nevidím žádný extra rozdíl..

Také jsem zavítala do Rosmanna, kde jsem pořídila sv…