čtvrtek 16. března 2017

♥TIPY NA SERIÁLY♥ (moje TOP seriály)

Ahoj všem, dnes vám přináším článek z trochu jiného soudku. Měla jsem chuť vytvořit článek o mých oblíbených seriálech. Seriály miluju, je to pro mě neskutečný relax a asi není den, kdy bych si aspoň jeden díl nějakého seriálu nepustila :D. Což je možná trochu ostuda a známka toho, že nedokážu trávit svůj volný čas nějakými smysluplnějšími aktivitami. Ale každý máme to svoje...🐑. 

PRETTY LITTLE LIARS

Tak tohle je pro mě absolutně TOP seriál. Zamilovala jsem se do něj již od prvního dílu a je to moje závislost.  Jedná se o drama, které vysilá stanice ABC. Seriál je natočený podle stejnojmenné knížní série od Sary Shepard. Vše začne zmizením jedné z pěti dívek. O rok později, kdy se najde její tělo, začnou ostatní čtyři dívky dostávat vyhružné zprávy od někoho, kdo se podepisuja "A". Seriál má již 7 serií a další série startuje už za 33 dní. Takže pokud tento skvělý seriál ještě nesledujete, určitě na něj mrknětě :-).


GILMOROVA DĚVČATA

Další z mých oblíbencýh seriálů. Kdo by neznal Lorelai a Rory a jejich každodenní trable. Pro mě je to tak trochu nostalgický seriál, protože jsem ho sledovala, když jsem byla v mých teen letech (momentálně je mi 21), kdy ho vysílalí tuším na TV nova :D. Já si ho pouštím opakovaně. Většinou dokoukám do posledního dílu a jedu znovu 😀. Říkám si jestli je to úplně normální, ale já tenhle seirál prostě miluju. Momentálně mi tu hraje jako klusa :D. Na podzim byli představeny další čtyři díly, které měli celý seriál uzavřít. Co jsem četla na sociálních sitích, bylo spoustu díváků zklámáných. Já jsem za toto pokračování ráda..sice ty nové díly nebyly tak super jako ty staré, ale i tak se mi to líbilo :)).  Seriál je doprovázený spoustou vtipných hlášek. Pokud jste tedy nikdy nezkoukli seriál od začátku až do konce...určitě doporučuji! Je to skvělý seroš na odreagování..😊


THE VAMPIRE DIARIES

Tento seirál už je sice pár dní v seriálovém nebi, ale pro mě to byl jeden z nejolíbenějších seirálů vůbec. Myslím, že ho opět většina z váš zná. Již podle názvu je jasné, že se jedná o seirál kde hlavní roli hrají upíři..dále pak další nadpřirozené bytosti jako jsou čarodějnice, vlkodlaci a tak dále..Takže pokud je tohle téma "vaše" a seriál jste neviděla, určitě doporučuji! Seriál je samozřejmě plný romantiky, lásky, ale jsou tam také smutné momenty. Jak bylo řečeno na konci seriálu...tento seriál je jedním slovem EPICKÝ! 

THE ORIGINALS

Jedná se o spin-off předchozích The Vampire Diaries. Takže pokud jste sledovali TVD a tento seroš vám unikl určitě ho omrkněte. Seriál je o původních, tedy prvních upírech vůbec. Opět se zde setkáte se vším nadpřirozeným. Já osobně miluju postavu Klause 💕😀.


ONCE UPON A TIME

Další z úžasných seriálů s nadpřirozenými a hlavně pohádkovými postavami. Seriál se odehrává v malém městěčku jménem Storybrook, kam zlá čarodějnice zaklela postavy z pohádkového světa, které si to však nepamatují, Mou nejoblíbenější postovou v tomto seirálu je Rampelník. V posledních dílej mě mírně rozčiluje postava Emmy 😀..ale i tak tento seriál miluju a moc ráda ho sleduji. 


DVA A PŮL CHLAPA

Legendární sitcom, kde je hlavní postavou zazobaný Charlie Harper a jeho chudší bratr Alan, který se objedví na prahu jeho domu v den, kdy ho jeho žena vyhodí z domu. Super seriál na odreagování. Co se mi na seriálu nelíbí jsou poslední série, kdy Charlieho Sheena vystřídal Ashton Kutcher..tyto série už za nic nestojí a úplný závěr seriálu se mi taky nelíbil. 


CHŮVA K POHLEDÁNÍ


Další skvělý sitcom, možná už trochu retro..😀. Já si ho však stále moc ráda pouštím. Krásná chůva Fran a nezapomenutelné hlášky sluhy Nilese. Pokud tedy nemáte zrovna nic na práci a chcete vypnout u nějakého seriálu..určitě doporučuji tento :))ORANGE IS THE NEW BLACK


Seriál z prostředí ženské věznice. Hlavní postavou je Piper Chapman, která je odstouzena k 15 měsícům ve vězení. Seriál by měl být natočený podle skutečnosti. Dle mého je to trochu kontroverzní seriál, objevují se tam sexuální scény a hodně dramatické scény. Seriál má skvělé herecké obsazení! Já osobně musím mít na tento seriál náladu. Momentálně má seriál 4 série a další by měla startovat za 84 dní. 


GOSSIP GIRL


Tento seriál je také již ukončen, ale podle mě byl opravdu super. Jedná se o seriál odehrávající se v New Yorku. Seriál nás zavede do života New Yorské smetánky, ale také obyčejných lidí. Myslím, že je to takový typický holčičí seriál. 

ULICE

Tak za tento počin se trochu stydím. Ale přece jen jsem jenom člověk :D. Ulici jsem strašně dlouho nesledovala, ale před pár měsíci jsem si jí ze zvědavosti pustila..a momentálně se tam odehrává úplně drama 😀😁. Takže pokud nemáte po večerech co dělat, tak si zapněte telku a koukejte na Ulici 😎😺.Ufff...pokud jste dočetli až sem tak vám gratuluji. Doufám, že jsem vám tímto článkem dala nějaký typ na seriál, který třeba neznáte..ačkoli většinu seirálu, které jsem zde zmínila asi většina z vás zná 😊😸.
 Možná se v nějakém z příštích článků dostanu i k mým oblíbeným filmům 😀🎬.

Žádné komentáře:

Okomentovat