pondělí 13. února 2017

Ranní + večerní péče o pleť (péče o problematickou pleť)

Krásný den všem 💥. Jak již název článku napovídá, dnešním článku bych se ráda zaměřila na svou péči o pleť. Nejprve bych asi měla zmínit, jaký mám typ pleti. Takže má pleť, se již od puberty potýká s nedokonalostmi v podobě akné a mírně rozšířených porů v oblasti nosu. Pleť mám poměrně citlivou a často se mi stává, že mi něco "nesedne", takže pokud mi něco opravdu vyhovuje tak se k tomu ráda vracím :)).

Začala bych svou ranní péčí. Pokud mám ráno více času použiji nejprve číštící mléko. Momentálně používám pleťové mléko Balea, které mi moc vyhovuju! Poté použiji pleťovou vodu taktéž od značky dmka Balea. Tato pleťová voda mě opravdu překvapila. Stojí směšných pár korun a nedělá mi na pleti žádnou neplechu 😀. A myslím, že si jí asi pořídím znovu😮👏. 

Poté použiji můj milovaný Fytokorektor od značky TianDe z řady Master Herb, který aplikuji na jednotlivé pupínky. Dále následuje krém. Momentálně používám Výživný pleťový krém s mateří kašičkou od značky BIONE. Krém pěkně hydratuje a vyživuje, neucpává pory, což velmi oceňuji..spoustu vyživnějších krémů mi to totiž dělá!  Pokud mám pleť v horším stavu použiji Krém na akné a jizvy od značky TianDe, taktéž z řady Master Herb. Tato řada od značky TianDe je na aknozní pleť opravdu TOP! Jako oční krém momentálně používám Balea oční krém s ureou. Krém je celkem fajn. Jemně hydratuje (ovšem ne nijak extra!) a v mém věku (21) je pro mě dostačující :D. Ze začátku se mi párkrát stalo, že mě krém maličko pálil, ale to už se naštěstí neděje. Krém není parfemovaný, takže by mohl být vhodný i pro citlivé oči. 


Pokud ráno nestihám, použiji na pleť pouze pleťovou vodu a krém..😏💪


Má večerní péče o pleť je podobná, jako ranní péče + přidám pár kroků navíc. Pokud jsem nalíčená, použiji nejprve dvoufázový odličovač od značky Nivea, který se stal mou stálicí a používám ho již několik let. Odličení je rychlé, nemusím okolí očí nijak moc tahat a odlíčí opravdu vše, včetně gelových linek či voděodolné řasenky. Následně odlíčím pleť odličovacímí ubrousky. Mé oblíbené jsou ty modré od značky Ciean, které momentálně nemám doma a musím si je dokoupit. Poté ve sprše použiji Čístící gel opět od značky TianDe z řady Master Herb. Pleť následně dočistím pleťovou vodou a použiji ty stejné produkty jako při ranní péči...Fytokorektor, pleťový krém a oční krém.Žádné komentáře:

Okomentovat